MiP Data Recovery - Kasowanie danych
 
 
Programowe - kasowanie polegajace na wielokrotynm nadpisywaniu sektorów zawierajacych infomacje przez losowe ciagi liczbowe.
Sprzetowe - kasowanie silnym impulsem elektromagnetycznym.
Utylizacja - najczesciej usluga wykonywana po kasowaniu sprzetowym i polega ona na np. zmieleniu nosnika w specjalnych maszynach mielacych.
O Firmie
MiP Data Recovery powstała na skutek połączenia dwóch dynamicznie rozwijających się firm informatycznych. Jedna zajmowała się odzyskiwaniem danych, druga projektowaniem i wdrażaniem sieciowych systemów zabezpieczeń.

Połączenie zaawansowanej technologii, wiedzy i doświadczenia zaowocowało wysoką specjalizacją MiP Data Recovery. Dzięki temu firma bardzo szybko stała się jednym z liderów w zakresie odzyskiwania danych.

Obecnie nasz udział w rynku w zakresie odzyskiwania danych zawiera się w przedziale 35-40%, z tendencją rosnącą. MiP Data Recovery jako jedna z nielicznych firm posiada specjalistyczne laboratorium wraz z komorą bezpyłową, tzw. clean room, gdzie odbywa się praca na otwartych nośnikach, wymagająca powietrza o najwyższej czystości. Dlatego też nasza pracownia wyposażona została w filtry ULPA, mające zdolność filtracji powietrza równą 99,99% dla cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona, a zatem zbliżoną warunków, w których odbywa się ich produkcja. Dowodem profesjonalizmu i jakości świadczonych usług są referencje naszych klientów.Z naszych usług korzystają osoby prywatne, firmy i instytucje. Wieloletnie doświadczenie i zaawansowany technologicznie sprzęt pozwalają na wysoką skuteczność świadczonych przez nas usług. W naszej pracy stawiamy na Miłą i Profesjonalną obsługę, rzetelność w działaniu, szybkość realizacji usługi oraz zadowolenie klientów, dlatego gotowi jesteśmy nieść Państwu pomoc przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. (dlatego każdego dnia nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny).

Glówna | Kasowanie | Cennik | Referencje | Linki | Firma | Kontakt

Valid XHTML 1.0 Transitional